Podnośnik Koszowy Żuraw Dźwig Piła Chojnice Szczecinek Wałcz Złotów Człuchów Podnośniki Koszowe Żurawie Dźwigi Wynajem Usługi Dźwigiem Podnośnikiem Koszowym Żurawiem z Operatorem Jastrowie Chodzież Wyrzysk Więcbork Kalisz Pomorski Drawsko Pomorskie Czarne Sępólno Krajeńskie Borne Sulinowo Czaplinek Tuchola Łobżenica Lipka Mrocza Nakło nad Notecią Okonek Debrzno Kamień krajeński Wągrowiec Margonin Człopa Tuczno Szwecja Mirosławiec Kaczory Ujście Trzcianka Czarnków Krajenka Wysoka Zakrzewo Radawnica Lotyń Wypożyczalnia Dźwigu Wysięgnika Koszowego Żurawia Firma z Dźwigiem Żurawiem Podnośnikiem Koszowym Opinie Bardzo Dobre Tanio Cena Wynajmu Dźwigu Lista Firm Dźwig Piła Żuraw Wałcz Podnośnik Koszowy Szczecinek Dźwigi Złotów Żurawie Chojnice Podnośniki Koszowe Człuchów Województwo Wielkopolskie Dźwig Wielkopolska Żuraw Zachodniopomorskie Podnośnik Koszowy Pomorskie Dźwigi Lubuskie Żurawie Zachodniopomorskie

Dźwig Podnośnik Koszowy Ińsko Żuraw Usługi Dźwigowe Dźwigi Żurawie Wysięgniki Koszowe

dzwig_kask_pila_zlotow_zuraw
dzwig_slider
Usługi dźwigowe z operatorem

Oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe z
doświadczonymi zawodowymi operatorami dźwigu
Sprawdź nasze usługi już teraz i skontaktuj się z nami!

dzwig_slider2
Wypożyczenie maszyn

Posiadamy:
Dźwigi,
żurawie,
podnośniki koszowe

dzwig_kask_pila_zlotow_zuraw
szybkie terminy i najlepsze ceny

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem dźwigów, żurawi i podnośników ich obsługi od wielu lat, jesteśmy doświadczeni w swojej branży, z roku na rok rozwijamy się coraz bardziej.

PlayPause
previous arrow
next arrow

Nasze dźwigi, żurawie i podnośniki zawsze są w 100% gotowe do działania

Usługi dźwigowe

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat i codziennie się rozwija! Zaufało nam tysiące klientów! Nigdy jeszcze nie zawiedliśmy naszego klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę, najlepsze maszyny i konkurencyjne ceny, zawsze w terminie i zawsze na czas. Obecnie nasza siedziba położona jest w Złotowie lecz działamy na terenie wszystkich graniczących z nami powiatów. Posiadamy maszyny na wynajem jak i również oferujemy usługi z naszymi zawodowymi operatorami którzy poprowadzą maszyną i wykonają swoją prace tak jak się należy! Posiadamy żurawie, dźwigi oraz podnośniki koszowe. Jeśli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu i służymy pomocą!


Wynajem dźwigów, żurawi i podnośników

Żurawie budowlane

Posiadamy w naszej ofercie dwa żurawie samojezdne do których zapewniamy również obsługę operatorską.

Dźwigi

Mamy kilka różnych dźwigów, nasza firma oferuje usługi dźwigowe od wielu lat, mamy zarówno doświadczenie jak i zaufanie. 

Podnośniki koszowe

Posiadamy podnośniki koszowe które idealnie nadają się zarówno do budowy, jak i do wycinki drzew w lesie.


Profesjonalne maszyny i obsługa!

Działamy na rynku od wielu lat, nasza firma oferuje swoje usługi na terenie: Piły, Wałcza, Szydłowa, Szczecinka, Złotowa, Trzcianki, Człuchowa, Ujścia jak i całego powiatu pilskiego. Ciekawi cię czy jesteśmy dostępni również w twojej miejscowości? Skontaktuj się z nami i sprawdź już teraz!


Posiadamy zawsze sprawne maszyny!

Motto naszej firmy to przede wszystkim bezpieczeństwo nasze i naszego klienta. Dlatego zawsze dbamy o to aby maszyny które oferujemy były zawsze sprawdzona pod względem technicznym jak i serwisowane zawsze na bieżąco, ponieważ wasze i nasze bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu. Nasze żurawie, dźwigi i podnośniki są zawsze gotowe do ciężkiej pracy. My gwarantujemy zawsze najlepszy sprzęt dla naszych klientów by oferować niezawodność, poprawić efekty pracy i zapewnić bezpieczeństwo przy wykonywanej pracy za pomocą naszych maszyn. U nas znajdziecie najlepsze ceny w okolicach wynajmu dźwigów, żurawi i podnośników koszykowych. Nasi specjaliści są gotowi operować maszynami na życzenie klienta. Skontaktuj się z nami już teraz aby dowiedzieć się więcej!


Dźwigi, podnośniki koszowe i żurawie to nasza pasja

Od wielu lat zajmujemy się operowaniem tych maszyn jak i wynajmem dźwigów, żurawi i podnośników koszowych w okolicach Złotowa, Piły, Wałcza, Jastrowia, Lipki, Chodzieży, Szwecji, Wyrzyska, Wysokiej, Szydłowa, Dobina,  Witankowa, Starej Łubianki i wszystkich pobliskich rejonów. Naszymi klientami są zarówno duże firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy dla was jeśli będziecie potrzebować wynająć dźwig, podnośnik koszowy bądź żurawia. Nasze dźwigi i maszyny są zawsze sprawne, maszyny które posiadamy są regularnie serwisowane przez ekspertów. Bo dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo przy pracy z naszymi dźwigami, podnośnikami czy żurawiami. Nasi operatorzy dźwigów świetnie sobie radzą i zawsze solidnie podchodzą do pracy. Ceny w naszej firmie są bardzo przystępne i każdy co potrzebuje skorzystać z naszej usługi znajdzie coś w swoim budżecie. Aby sprawdzić ceny wynajmu za dobe i od godziny z operatorem lub bez, na nasze dźwigi, podnośniki koszowe i żurawie skontaktuj się z nami i zadzwoń do nas bądź napisz wiadomość e-mail aby dowiedzieć się więcej!


Opinie naszych klientów

Potrzebowaliśmy kosza do wycinania drzew w lesie, ceny bardzo atrakcyjne, podnośnik bardzo dobrze działał i dużo pomógł przy robocie, polecam każdemu co potrzebuje taki sprzęt na wynajem.

5/5

Marek L.

Moja firma budowlana współpracuje z tą firmą już 3 lata, nigdy mnie jeszcze nie zawiedli, operatorzy żurawi i dźwigów są dokładni przy pracy i wiem że bezpiecznie pracują nie narażając innych pracowników

4.5/5

Stanisław K.

Miałem okazje współpracować z wami i jestem bardzo zadowolony robota szła szybko i sprawnie, nic się nie uszkodziło i wszystko było jak powinno, pozdrawiam operatora żurawia który u mnie był 😀

5/5

Jan P.