Podnośnik Koszowy Żuraw Dźwig Piła Chojnice Szczecinek Wałcz Złotów Człuchów Podnośniki Koszowe Żurawie Dźwigi Wynajem Usługi Dźwigiem Podnośnikiem Koszowym Żurawiem z Operatorem Jastrowie Chodzież Wyrzysk Więcbork Kalisz Pomorski Drawsko Pomorskie Czarne Sępólno Krajeńskie Borne Sulinowo Czaplinek Tuchola Łobżenica Lipka Mrocza Nakło nad Notecią Okonek Debrzno Kamień krajeński Wągrowiec Margonin Człopa Tuczno Szwecja Mirosławiec Kaczory Ujście Trzcianka Czarnków Krajenka Wysoka Zakrzewo Radawnica Lotyń Wypożyczalnia Dźwigu Wysięgnika Koszowego Żurawia Firma z Dźwigiem Żurawiem Podnośnikiem Koszowym Opinie Bardzo Dobre Tanio Cena Wynajmu Dźwigu Lista Firm Dźwig Piła Żuraw Wałcz Podnośnik Koszowy Szczecinek Dźwigi Złotów Żurawie Chojnice Podnośniki Koszowe Człuchów Województwo Wielkopolskie Dźwig Wielkopolska Żuraw Zachodniopomorskie Podnośnik Koszowy Pomorskie Dźwigi Lubuskie Żurawie Zachodniopomorskie

PODNOŚNIK TELESKOPOWY

Charakterystyczną cechą podnośników teleskopowych jest znaczna długość wysięgnika przy małej wadze i gabarytach jakie posiada. Podnośniki tego typu są stworzone typowo do zadań związanych z operowaniem na dużych wysokościach. Wynika to z prostej konstrukcji składającej się z jednego wysuwanego ramienia, którego długość dostosowana jest do wysokości, na której wykonywana jest w danym momencie praca. Podnośniki teleskopowe nie są stacjonarne a na kółkach.

PODNOŚNIK KOSZOWY

Podnośniki koszowe służą najczęściej do podnoszenia pracowników na daną wysokość aby bezpiecznie mogli pracować nie ryzykując życia na bardzo długich drabinach, ryzykując tym że mogliby spaść. Jest to niezbędne wyposażenie przy pracach na wysokości, budowach, remontach budynków, pracy w lesie itd. Użycie podnośnika koszowego daje nam bezpieczeństwo w wykonywanej pracy jak i oszczędność czasu.

Podnośnik koszowy pozwala nam dotrzeć na dowolną wysokość nie blokując jednocześnie terenu wykonywanej pracy drabinami jak i bezpieczne dostanie się do miejsca położonego wyżej. Podesty ruchome  używane są tam, gdzie prowadzone są prace na wysokości, gdzie ciężko byłoby transportować pracowników na ich stanowiska w inny sposób niż z ich pomocą. Są to niezwykle pomocne maszyny cechujące się również dużym bezpieczeństwem podczas użytkowania i zmniejszeniem ryzyka wypadku przy pracy.

PODNOŚNIK ELEKTRYCZNY

Podnośniki elektryczne są wykorzystywane wszędzie tam gdzie odgórne wymagania i zasady zakazują korzystania z podnośników spalinowych jak i miejsce pracy jest ograniczone. Najważniejszą cechą charakterystyczną podnośnika elektrycznego jest kompaktowość, zwinność i ergonomia działania przy pracy, dzięki temu idzie wykonać prace w szybszym tempie jak normalnie.

Dużym plusem tych modeli są koła w białym kolorze które nie zostawią brudu oraz czarnych śladów na parkiecie, posadzce czy nawet kafelkach i to czyni podnośnik elektryczny lepszy do pracy w „czystym i zadbanym” środowisku. Podnośniki zasilane energią elektryczną są także ciche, dzięki temu ich praca jest bardziej komfortowa i operator takiego dźwigu jest mniej narażony na hałas. 

PODNOŚNIK NOŻYCOWY

Ten mechanizm który jest umieszczony w  podnośnikach tego typu pozwala unieść umieszczoną na nim platformę na bardzo dużą wysokość, przy maksymalnym zredukowaniu niepożądanych wstrząsów i wychyłów czyli maszyna trzyma się bardziej stabilnie. Sama platforma podnośnika jest bardzo ograniczona przez posiadany mechanizm podnoszący i nie posiada ona zazwyczaj za szerokiego zakresu ruchów poza ruchem pionowym. Konstrukcja takiego podnośnika nożycowego posiada szerokie zastosowania przede wszystkim do pracy w przestrzeniach zamkniętych, to wynika z małych rozmiarów i niewielkiego zapotrzebowania na wolną przestrzeń wokół pracującego podnośnika nożycowego. 

Praca podnośnika sterowana jest za pomocą pilota sterującego. Urządzenie ma też własny napęd dzięki temu napęd pozwala na swobodne poruszanie się podnośnikiem, także w ciężkim terenie. Taka konstrukcja jest zwrotna i stabilna. Ma małe wymiary. Podnośniki nożycowe zapewniają zachowanie stabilności podczas pracy, nawet przy znacznym ciężarze ładunku. 

PODNOŚNIKI HOLOWANE

Podnośniki holowane które są montowane na przyczepach. Takie podnośniki najlepiej się sprawdzają w pracach na podłożach o ograniczonej nośności. Podnośniki holowane są kojarzone z lekką konstrukcją oraz małymi wymiarami transportowymi co czyni je zwinne. Wszystkie podnośniki holowane na przyczepkach można holować odpowiednim autem osobowym które spełnia wymagania ile ton może ciągnąć na przyczepce.